11.png

Tiešsaistes kursi un Privātstundas

Izveidojiet pašmācību kursus skolēniem, partneriem un klientiem. Veidojiet interaktīvus mācību materiālus, izmantojot starptautiskajiem izglītības standartiem atbilstošu programmatūru un mācību rīkus.

 
h5p.jpg

H5P interaktīvo kursu formāts

iLearn nodrošina interaktīvo kursu izveidi, izmantojot pasaulē visefektīvāko un visaizraujošāko kursu formātu H5P. Veidojiet apmācību kursa scenāriju, balstītu uz apmācāmā lēmumiem kursa laikā. Veidojiet virtuālās tūres, 3D simulācijas, 360 grādu apmācības, audio grāmatas, video lekcijas, izglītojošās spēles.

SCORM un AICC apmācību standarts

iLearn nodrošina starptautiskajiem izglītības standartiem atbilstošu e-mācību sistēmu, kas piedāvā efektīvu un daudzveidīgu zināšanu pārbaudes un testu pārvaldību, nodrošinot testu rezultātu uzglabāšanu vienotā datu bāzē. iLearn nodrošina populārākā elektronisko mācību materiālu veidošanas standarta SCORM un AICC atbalstu, kas nodrošina iespēju izmantot jau esošos mācību materiālus Microsoft Office formātos, audio un video materiālus.

scorm.png
kursi.png

Simtiem apmācību moduļu

Veidojiet kursu saturu no vairākiem  apmācību moduļiem, kas piemēroti ikvienai mācību tēmai un vēlamajiem rezultātiem. Izstrādājiet visu līmeņu tiešsaistes testus, pārbaudes darbus un eksāmenus.

Tiešsaistes eksāmeni

Automatizēta tiešsaistes eksaminācija nodrošina efektīvu un mūsdienīgu pārbaudes darbu norisi un sertifikācijas procesu, izmantojot 18 drošības līmeņus.

office-worker-PH34ZNF.jpg