Par iLearn

Vienotā mācību platforma skolām, privātskolotājiem un uzņēmumiem.

 
iLearn Origional_whiteback.png

Par iLearn

iLearn ir pirmā, vienotā mākoņpakalpojuma mācību platforma skolām, uzņēmumiem un privātskolotājiem, kas nodrošina e-mācību vidi, saglabājot klasisko mācību sajūtu un pieredzi gan pasniedzējiem, gan apmācāmajiem - platformā iekļaujot tādus tiešsaistes mācību rīkus kā virtuālo klasi, tāfeli, interaktīvos uzdevumus un mājasdarbus, tiešsaistes kontroldarbus un eksāmenus, vienoto saziņu, atzīmju grāmatu, progresa analīzi un vēl simtiem citu mācību atbalsta un efektivizācijas rīku.

iLearn ir arī pirmā platforma Latvijā, kas nodrošina tiešsaistes eksaminācijas un sertifikācijas iespējas, tādējādi sniedzot iespēju skolām un uzņēmumiem organizēt eksāmenus un sertifikāciju attālināti.

iLearn tiešsaistes eksaminētājs izmanto 18 drošības līmeņu mākslīgā intelekta komponentes, kā sejas atpazīšana, audio analīze, rokraksta ekspertīze un sistēmas analīze, samazinot skolēnu krāpšanās risku līdz pat 96%.

iLearn globāli sadarbojas ar partneriem un izstrādātājiem Eiropā, Āzijā, Āfrikā, Ziemeļamerikā un Austrālijā, ar vairāku gadu pieredzi attālināto mācību procesa ieviešanā un inovācijās izglītības nozarē.

 
partneri.png

Mēs sadarbojamies ar partneriem visā pasaulē