young-serious-teacher-with-earphones-looking-at-yo-5TBS4YW_edited.jpg

iLearn Privātskolotājiem


Bezmaksas

mācību platforma un Virtuālā klase

 
 

Vienota platforma

iLearn nodrošina vienotu attālināto mācību platformu pasniedzējiem, privātskolotājiem, skolēniem, vecākiem, skolām un uzņēmumiem, ietverot vairāk kā 100 mācību atbalsta un efektivizācijas rīku.

Tiešsaistes privātstundas

Sāciet pelnīt, pasniedzot privātstundu sesijas, interaktīvus pašmācību kursus vai tiešsaistes lekcijas tūkstošiem skolēnu bez attāluma ierobežojuma. Plānojiet savu grafiku un nosakiet savu privātstundas cenu. Atklājiet simtiem pilnveides kursu, kurus piedāvā citas skolas un privātskolotāji.

Virtuālā klase

Vadiet klases stundas no jebkuras vietas, izmantojiet video iezvanu, virtuālo tāfeli, koplietojiet ekrānu, kontrolējiet skolēnu iesaisti, izmantojiet jautājumu un atbilžu sesiju, ierakstiet lekcijas, veiciet failu apmaiņu un sinhronizējiet mācības ar savu un skolēnu mācību kalendāru.

Interaktīvie uzdevumi

Veidojiet interaktīvus kursus, nosūtiet pārbaudes darbus un mājasdarbus tiešsaistē. Sniedziet iespēju skolēniem pildīt mājasdarbus vienotā platformā, sekojiet līdzi aktivitātēm un rezultātiem.

Pārvaldiet aktivitātes

Ērti pārvaldiet stundu sarakstu, savas plānotās privātstundas, kursus un citas aktivitātes kalendārā. Saņemiet paziņojumus platformā un iLearn Latvija mobilajā aplikācijā.

Atzīmju grāmata

Pārvaldiet skolēnu individuālās vai grupu atzīmes, nosakiet izvērtēšanas kritērijus, automatizējiet vērtēšanas kārtību.

Progresa analīze

Sekojiet līdzi skolēnu progresam un pārbaudes darbu atbilstībai. Saņemiet paziņojumus par kavējumiem.

Vienkārša saziņa

Veidojiet ērtu un vienkāršu saziņu ar skolotājiem, skolēniem un vecākiem. Apmainieties ar aktualitātēm, mājasdarbiem un failiem tiešsaistē. Nosūtiet atgādinājumus un atsauksmes.

 

Kļūsti par Privātskolotāju

un sāc pelnīt jau šodien!