ilearn_education_edited.jpg

Ieviesiet pilna spektra e-Mācību platformu sākot tikai no 49 € mēnesī.

virtuala%2520klase_edited_edited.jpg

Tiešsaistes Videokonference

Augstas kvalitātes videokonferenču sistēma, kurai var pieslēgties no jebkuras viedierīces vai datora. Izmanto virtuālo tāfeli, jautājumu un atbilžu sesijas, video ierakstu.

3_edited_edited.jpg

Interaktīvās un 3D apmācības

Izveidojiet interaktīvos apmācību moduļus pāris peles klikšķos. Veidojiet 3D un 360 grādu apmācības un scenāriju moduļus, lai sasniegtu visaugstāko apmācību rezultātu.

gamification_edited.jpg

Pārvaldiet apmācību progresu

Sekojiet līdzi skolēnu vai darbinieku un sadarbības partneru apmācību progresam. Ieviesiet spēļošanas elementus, veicinot apmācāmo motivāciju. Saņemiet gan individuālās, gan arī grupu atskaites un paziņojumus, sekojiet līdzi pārdošanas rezultātiem.

 
 

iLearn iespējas

students.jpg

Mācībām

Pilnveido savas zināšanas un prasmes, apgūsti privātstundas un kursus tiešsaistē, pieslēdzies virtuālajai klasei, pildi skolas mājasdarbus, testus un eksāmenus no jebkuras vietas un jebkurā ierīcē.

Privātskolotājiem

Vai esi eksperts tajā ko dari un vēlies apmācīt citus? Pelni, kļūstot par privātskolotāju, veido kursus un pasniedz privātstundas tiešsaistē. Sasniedz tūkstošiem skolēnu bez attāluma ierobežojumiem.

ģitāras_privātstundas.jpg
college-professor-explaining-math-KKUT5P

Pasniedzējiem

Izmantojiet pilna spektra attālināto mācību rīkus, organizējiet virtuālo klasi, veidojiet mācību saturu, uzdevumus, mājasdarbus, lekcijas. Automatizējiet vērtējumus, sazinieties ar skolēniem un vecākiem.

Skolām

Ieviesiet pilna spektra attālināto mācību procesu arī savā skolā. Veidojiet interaktīvu mācību saturu, ieviesiet virtuālo klasi, pielāgojiet individuālos mācību plānus, kompetenču struktūras, automatizējiet eksāmenu un sertifikācijas procesu. Saņemiet automatizētās atskaites par katru skolotāju, klasi un skolēnu. Ieviesiet skolas kursu un pakalpojumu e-komerciju.

Students Taking Exams
Modern Work Space

Uzņēmumiem

Automatizējiet darbinieku apmācību procesu, veidojiet interaktīvu mācību vidi, pielāgojiet individuālos mācību plānus, automatizējiet darbinieku atlases procesu un atlasiet visatbilstošākos kandidātus. Saņemiet individuālās atskaites. Ieviesiet uzņēmuma apmācību kursu un pakalpojumu e-komerciju. Automatizējiet sertifikācijas procesu.

Vecākiem

Sekojiet līdzi bērna progresam un attīstībai, pārskatiet mācību atzīmes, saņemiet paziņojumus par kavējumiem, sazinieties ar skolotājiem un citiem vecākiem. Sasniedziet simtiem privātskolotāju un skolu, kas atbilst Jūsu kritērijiem - bez attāluma ierobežojumiem.

parents-and-son-with-tablet-pc-at-the-ai
 

iLearn mācību platformas Pieteikums

Pieteikumu aizpilda iestādes paraksttiesīgā persona. Pēc pieteikuma saņemšanas, 3 darba dienu laikā, ar Jums sazināsies iLearn pārstāvis un informēs par piedāvājumu. Jums tiks sagatavots sadarbības līgums parakstīšanai ar elektronisko parakstu (eID) vai kvalificētu Smart-ID.

arrow&v

Thanks for submitting!