people-at-the-coworking-space-PMLZW28.jp

iLearn mācību iestādēm

 

iLearn prezentācija

 

Piesakies labākajai e-mācību platformai

 

Izglītības iestādēm un privātskolām

Ieviesiet pilna spektra attālinātās mācības

Vienota platforma

iLearn nodrošina vienotu attālināto mācību platformu skolām, uzņēmumiem, privātskolotājiem, pasniedzējiem, skolēniem un vecākiem, kas ietver vairāk kā 100 mācību atbalsta un efektivizācijas rīku.

Virtuālā klase

Nodrošiniet pasniedzējiem iespēju vadīt un skolēniem pieslēgties mācību stundām attālināti, izmantojot video iezvanu, virtuālo tāfeli, koplietojot ekrānu, kontrolējot skolēnu iesaisti, nodrošinot jautājumu un atbilžu sesiju, ierakstot lekcijas, veicot mājasdarbu apmaiņu un sinhronizējot virtuālo klasi ar skolas, skolotāju un skolēnu mācību kalendāru.

Mācību plāni

Izveidojiet individuālus mācību plānus un personalizētas apmācību metodes dažādām struktūrvienībām, klasēm, skolēniem un pasniedzējiem. Sastādiet apmācību grafiku, kas pielāgoti katram mācību gadam, semestrim vai kursam.

Tiešsaistes kursi

Izveidojiet skolas pašmācību programmu skolēniem, partneriem un klientiem. Veidojiet interaktīvus mācību materiālus, izmantojot starptautiskajiem izglītības standartiem atbilstošu programmatūru un mācību rīkus.

Plaģiātisma noteikšana

Automātiski identificējiet skolēnu iesniegto darbu satura avotu ar pasaules visefektīvākajiem plaģiātu atklāšanas risinājumiem. Pārvaldiet atbilstību, salīdzinot līdzības ar globālo interneta, akadēmisko un studentu darbu datu bāzi.

Tiešsaistes eksaminācija

Automatizēta tiešsaistes eksaminācijas un sertifikācijas platforma, kas izmanto mākslīgā intelekta algoritmu, nodrošina drošu attālināto pārbaudes darbu, kvalifikācijas iegūšanas un vispārējo eksāminācijas procesu, samazinot skolēnu krāpšanās risku līdz 96%, kā arī efektivizējot Jūsu izmaksas un laika patēriņu.

E-komercija

Ieviesiet efektīvu e-komercijas procesu. Piedāvājiet skolēniem, partneriem un klientiem iegādāties kursus vai pakalpojumus tiešsaistē, izmantojot plašas maksājumu iespējas. Saņemiet atskaites par saviem pārdošanas rezultātiem un klientu aktivitāti.

Progresa pārvaldība

Pārvaldiet un analizējiet skolotāju, klašu un skolēnu mācību progresu, pārvaldiet gan individuālās, gan grupu atskaites. Saņemiet paziņojumus par skolēniem, kuri ir augsta riska grupā. Saņemiet rekomendācijas skolēnu un skolotāju pilnveidei.

Vienota saziņa

Sazinieties ar skolotājiem, skolēniem un vecākiem vienotā platformā. Saņemiet un nosūtiet ziņas un paziņojumus par skolas aktualitātēm, mācību procesu, kavējumiem un maksājumiem.

Platformas uzturēšana

Ietaupiet IT resursus, izmaksas un laiku, kas nepieciešamas, lai ieviestu un uzturētu mācību platformu. iLearn nodrošina ātru un drošu platformas uzturēšanu, kā arī regulāras darbinieku apmācības, kas ir iekļautas pakalpojuma cenā.

 

Klientu atbalsts: 29000300

Darba laiks: P-Pk: 9:00-17:00, S,Sv: Brīvs

Adrese: Brīvības iela 140, Rīga

SIA iLearn, Reģ. Nr. 42103109986, PVN maksātāja Nr. LV42103109986,

Norēķinu konti: Swedbank: LV26HABA0551048303027, Paysera: LT283500010008982602

  • Facebook
  • LinkedIn
  • YouTube
  • Twitter

©2020 by iLearn