business-people-group-working-in-custome

iLearn uzņēmumiem

Jūsu palīgs darbinieku atlasē, apmācībās un pilnveidē.

 

Piesakies labākajai e-mācību platformai

 

Uzņēmumiem un organizācijām

Efektizējiet uzņēmuma resursus un veiciniet darbinieku kompetenci

Darbinieku un partneru apmācības

Izmantojiet vispilnīgāko un ērtāko darbinieku apmācību platformu, veidojiet aizraujošus interaktīvos kursus, tiešsaistes apmācību sesijas, vebinārus un sertifikācijas programmas darbiniekiem un sadarbības partneriem.

Tiešsaistes kursi

Ieviesiet efektīvu un automatizētu uzņēmuma apmācību programmu klientiem un sadarbības partneriem. Palieliniet savu peļņu, uzsākot e-komerciju un gūstot regulārus pasīvos ienākumus. Veiciniet sava uzņēmuma attīstību.

Progresa analīze un Spēļošana

Sekojiet līdzi darbinieku un sadarbības partneru apmācību progresam. Ieviesiet spēļošanas elementus apmācību procesā, veicinot apmācāmo motivāciju. Saņemiet gan individuālās, gan arī grupu atskaites un paziņojumus, sekojiet līdzi pārdošanas rezultātiem.

Atlasiet visatbilstošākos kandidātus

Ietaupiet laiku un resursus, automatizējot darbinieku atlases procesu, efektivizējiet rekrutēšanas procesu un atlasiet tikai visatbilstošākos kandidātus, izmantojot attālinātos kandidātu atlases rīkus.

Mērķu un projektu pārvaldība

Izmantojiet efektīvāko OKR vai KPI mērķu un sasniegumu pārvaldes rīku. Ļaujiet darbiniekiem iesaistīties uzņēmuma attīstības procesā un izprast uzņēmuma vērtības un vīziju. Sekojiet līdzi darbinieku izaugsmei. Plānojiet mēneša un ceturkšņa tikšanās, veiciet darbinieku apmācības un novērtējumu vienotā platformā.

Videokonferenču iespējas

Izmantojiet visefektīvāko un pilnīgāko videokonferenču rīku. Organizējiet tiešsaistes vebinārus, konferences, podkāstus, virtuālās klases. Iesaistiet dalībniekus konferenču vai virtuālās klases laikā. Ierakstiet sesijas.

Pilnveides kursi

Atklājiet simtiem pilnveides kursus un privātstundas, kurus piedāvā citi uzņēmumi, mācību iestādes un privātskolotāji. Ērti pievienojiet kursus darbinieku apmācību plānā, izvēloties jau gatavas apmācību programmas no publisko kursu kataloga, ietaupot laiku un resursus. Piedāvājiet arī savu apmācību programmu citiem uzņēmumiem un mācību iestādēm, gūstot pasīvos ienākumus.

Platformas uzturēšana

Mēs nodrošinām pilnīgu platformas uzturēšanu un tehnisko atbalstu, lai Jūs varat koncentrēties uz uzņēmuma un darbinieku izaugsmi un attīstību. iLearn regulāri nodrošina sadarbības partneru apmācības, kā arī dalību uzņēmuma organizētajos pasākumos sadarbības partneriem.

 

Klientu atbalsts: 29000300

Darba laiks: P-Pk: 9:00-17:00, S,Sv: Brīvs

Adrese: Brīvības iela 140, Rīga

SIA iLearn, Reģ. Nr. 42103109986, PVN maksātāja Nr. LV42103109986,

Norēķinu konti: Swedbank: LV26HABA0551048303027, Paysera: LT283500010008982602

  • Facebook
  • LinkedIn
  • YouTube
  • Twitter

©2020 by iLearn