ilearn_education.jpg

e-Mācību platforma

iLearn nodrošina attālināto mācību platformu skolām, uzņēmumiem, privātskolotājiem, pasniedzējiem, skolēniem un vecākiem, kas ietver vairāk kā 100 mācību atbalsta un efektivizācijas rīku.

 
virtuala%2520klase_edited_edited.jpg

Virtuālā klase - ikvienam

Pieslēdzieties virtuālajai klasei attālināti, izmantojot video iezvanu, virtuālo tāfeli, koplietojot ekrānu, kontrolējot skolēnu iesaisti, nodrošinot jautājumu un atbilžu sesiju, ierakstot lekcijas, veicot mājasdarbu apmaiņu un sinhronizējot mācības ar kalendāru.

Attālināto mācību platforma - skolām

Digitalizējiet skolas apmācību programmu un ieviesiet attālinātās mācības arī savā skolā. iLearn mācību platforma piedāvā vispasaules izglītības standartiem atbilstošus attālināto mācību risinājumus, interaktīvos formātus, simtiem mācību atbalsta rīku, kā arī intuitīvu dizainu, kas pielāgots jebkura vecuma lietotājam..

3_edited.jpg
2.jpg

Vienotā platforma - privātskolotājiem

iLearn piedāvā vienoto platformu privātskolotājiem un brīvmāksliniekiem. Apgūstiet jaunas zināšanas un prasmes tiešsaistē. Uzsāciet savu e-komerciju.

Apmācību platforma - uzņēmumiem

iLearn sniedz pilna spektra apmācību platformu Jūsu darbiniekiem un sadarbības partneriem. iLearn nodrošina e-komercijas risinājumu, kā arī automatizē rekrutēšanas procesu.

jobinterview.jpeg